Dth RoW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ της συμμαχίας Dth Row
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηogame.gr

 

 Βιντεο Συμμαχίας

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sakisblack
Admin
sakisblack


Αριθμός μηνυμάτων : 441
Join date : 27/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : Λάρισα

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2009, 01:32

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
e3orc1st

e3orc1st


Αριθμός μηνυμάτων : 351
Join date : 01/11/2008
Ηλικία : 39

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2009, 02:02

Ε στην σωστή ενότητα το έβαλες

Ανέκδοτο είναι αφού αναφέρεται σε μένα με το όνομα e3orcist

Δηλάδη ρε απίστευτε ωραίο βίντεο, ωραίο τραγουδάκι (το αγαπήμενο μου soundtrack...άκουσε κι εκέινο του smoking aces) αλλά ρε παιδί μου 1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 οχι iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

pera tis plakas poly dinato video ...bravo apisteuteeeeeeeee

~ sakisblack Αφαιρέθηκαν emoticons (διατηρήθηκε η αναλογία). 1 warning για τα emoticon κι 1 warning για greeklish ....σύνολο μέχρι στιγμής 4 ...στο 5ο πας διακοπές....Α πάρε ακόμη ένα για δυσφήμηση συντονιστή....

edit by stavros: ε γιατί δεν έχω εισπράξει το ban ακόμη ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shadow

Shadow


Αριθμός μηνυμάτων : 271
Join date : 19/03/2008

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2009, 14:17

Χαχαχαχα μπανάρετε τον βλάκα Twisted Evil

Πολύ καλό βιντεάκι gratz στο τρελό αγόρι Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakisblack
Admin
sakisblack


Αριθμός μηνυμάτων : 441
Join date : 27/03/2008
Ηλικία : 51
Τόπος : Λάρισα

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2009, 20:21

e3orc1st έγραψε:

edit by stavros: ε γιατί δεν έχω εισπράξει το ban ακόμη ?????

Γιατί απλά δεν παίζεσαι lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cabal

Cabal


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Join date : 26/06/2008

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009, 15:25

Δηλαδή ΈΛΕΟΣ. Και μετά περιμένετε να μην ρίχνω κατάρες?

Στο τέλος, in memory of .. να μην αναφέρεται το όνομά μου??? Ντροπή!!!! 0 στα 10 από εμένα!!! Να σας καεί το τροφοδοτικό βρε. Να σας είναι ο καφές πάντα πικρός. Να σας σπάνε τα προφυλακτικά ... να .. να ... να ...

Πάμε στην ουσία .. καλό το videάκι αλλά η μουσική βρε παιδιά .. κοιμήθηκα!!!! Επίσης τα hit ήθελαν ιεράρχιση (να θυμήσω αντίστοιχο video της HIA με παρόμοια δομή). Κρίμα που παλιά δεν θέλατε να σας φτιάξω video


lol!

Υ.Γ. Ε όχι και αναφορά στον φουνταριστό ... που απλά πήρε ένα τρομέρο acc (γκουχ γκουχ .. πνίγηκα) και το έριξε στον πάτο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apisteuto

apisteuto


Αριθμός μηνυμάτων : 224
Join date : 03/11/2008

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΔευ 29 Ιουν 2009, 13:36

παιδια σας ειπα οτι θελετε να το αλλαξουμε σας στελνω ολο το υλικο αμα θελετε και αλλαξτε το
θα χαιρομουνα πολυ να βοηθησει και καποιος αλλος
εφαγα πολλες ωρες και δεν ειχα καμια διαθεση να τα βαλω ουτε με σειρα ουτε τπτ
@καμπαλ
αμα ειναι φτιαξε ενα βιντεακι και ι κατεβαζουμε το ηδη υπαρχων
η το ονομαζουμε και καλα η αρχη no problemo απο μενα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cabal

Cabal


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Join date : 26/06/2008

Βιντεο Συμμαχίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βιντεο Συμμαχίας   Βιντεο Συμμαχίας Icon_minitimeΤετ 01 Ιουλ 2009, 22:17

apisteuto έγραψε:
παιδια σας ειπα οτι θελετε να το αλλαξουμε σας στελνω ολο το υλικο αμα θελετε και αλλαξτε το
θα χαιρομουνα πολυ να βοηθησει και καποιος αλλος
εφαγα πολλες ωρες και δεν ειχα καμια διαθεση να τα βαλω ουτε με σειρα ουτε τπτ
@καμπαλ
αμα ειναι φτιαξε ενα βιντεακι και ι κατεβαζουμε το ηδη υπαρχων
η το ονομαζουμε και καλα η αρχη no problemo απο μενα Wink

Μην ψαρώνεις βρε απίστευτε ... τα περισσότερα εκ των σχολίων μου ήταν καθαρά για πλάκα. Άλλωστε κανένα στίγμα δεν άφησα στη συμμαχία πλην της γκαντεμιάς μου (σήμερα ο Pain Razz έφαγε το πρώτο άκυρό του μιλώντας μου στο MSN).

Όσο για θέμα μουσικής, ο καθένας με τα γούστα μου. Εγώ ακούω καφρίλες.

Τώρα αν θες, μπορείς να μου το στείλεις κάπως και ααααν βρω όρεξη ... να δω τι μπορώ να κάνω. Απλά να αναφέρω το μοναδικό video που είχα κάνει ποτέ ήταν με το WMM. Θα σας το έδειχνα αλλά από το youtube μου βγάλαν τη μουσική λόγω πνευματικών δικαιωμάτων (δηλαδή ΠΟΣΟ πάει αυτή η γκαντεμιά?).

Όπως και να έχει, η οποιαδήποτε προσπάθεια είναι αξιέπαινη ... Smile


Υ.Γ. Αν φοβήθηκες τις κατάρες μου, άδικα ανησυχείς. Συνήθως δεν πιάνουν ... αν και μερικούς ακόμα τους κυνηγάει η τελευταία μου .. έτσι φούντα? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βιντεο Συμμαχίας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dth RoW :: Γενικά & Διάφορα :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: